Prosím nekopírujte texty ani obrázky bez svolení autora

Miroplasmosauři, aneb život na jiné planetě díl 2.

16. dubna 2010 v 12:57 | Jiří Kryštof Jarmar |  Miroplasmosauři aneb život na jiné planetě

Miroplasmosauři - Budování centra

Po týdením plánování cesty domů Tedy řekl: už se mi to všechno vybavuje. Pojďme se podívat do lodi na snímky. Všichni se šli podívat na snímky. Hans řekl: takže žádný malý meteorit, ale černá díra. Teď musíme vymyslet jak se dostat domů pro pomoc. Mik dostal nápad. V lodi je ještě raketa RL 258. S tou bychom se mohli dostat na Zem a informovat je o této planetě. Je ale jenom jednomístná. Poletím já!! Řekl Fred. Nastavíme tam navigaci, abychom věděli kudy jsme přiletěli. Tahle raketa může letět až čtyřnásobnou rychlostí naší lodi. Kdyby se nám to povedlo dostat do vzduchu, za 1 týden bych mohl být na Zemi a poslat sem vojáky a vědce. Ty by sem měli cestu asi tak 1 měsíc. V lodi máme kyslík ještě na dva měsíce, takže by bylo nejlepší, kdybychom vyletěli ihned. Všichni se tedy začali montovat v té raketě, až byla připravena k letu.


Fred si do ní vlezl a nastartoval motory. Loď začala vzlétat a za nedlouho mizela raketovou rychlostí v tom divném plynu, který obklpoval celou planetu. Ma tady ale nějak musíme přežít. Řekl Hans. Vybudujeme si nějaký přístřešek, kdyby náhodou pršelo. Myslím že na této planetě je také déšť. Ale myslím, že nějaký kyselý. Taky si musíme vybudovat ochranu pře Miroplasmosaurama. Myslíš že tu žijí nějací příbuzní lidem?? Otázal se Mik Tedyho. To nevím řekl Tedy. Žádné známky lidského opracování zde nevidím. Raději mi podej další dřevo, abych ho mohl zatlouci do země. Je tady strašlivě pevná zem. Najednou Hans s Mikym začali křičet na Tedyho. Tede!!!! Pozor za tebou!!! Nějaký obrovský monstrum. Tedy se pomalu ohlídnul a za ním stál obrovitý masožravec. Tedy na něj jen s údivem zíral. Masožravec začal řvát a skláněl se k Tedymu. Utíkej Tedy!!! Běž pryč!!! Křičeli Hans s Mikym. Tedy začal utíkat do lesa. Jenže masožravec běžel za ním. Tedy byl udýchaný a dravec už ho doháněl. Před Tedym se ale oběvilo další monstrum. Už nevěděl kam má běžet, ale najednou se za ním oběvil dravec a tak utíkal k jezeru. Dravec už si ho ale nevšímal a vydal se přímo proti tomu obrněnému miroplasmosaurovi. Obrněnec se přikrčil a reagoval jako zemští ankylosauři. Začal mávat svým ocasem, na kterém ale neměl palici, nýbrž nějaké kladivo. Dravec se mu marně snažil prokousnout pancéřování. Nakonec mu obrněný miroplasmosaurus zasadil nepříjemnou ránu do nohy. Dravec se zkácel do jezera a nemohl vstát. Obrněnec se v klidu vzdálil a začal spásat vegetaci. Tedy se vrátil zpět k lodi celý udýchaný. A vyprávěl ostatním co viděl.

Mezitím na palubě rakety:
Fred se díval do tabulek na kurz. Najednou před sebou uviděl černou díru a namířil si to proti ní rychlostí 890 000 uzlů a pořád zrychloval. Zapnul si přetlakovou komoru, aby byl celou dobu při vědomí. Vletěl do černé díry!! Loď se zdála být v pořádku. Při střemhlavém letu proti černé díře je tedy všechno v pořádku. Řekl Fred. Teď mi zbývá 6 hodin, než doletím na konec černé díry. Potom poletím ještě 169 hodin na Zem.

Na Zemi - večerní zprávy:
Celý svět truchlí nad ztrátou nejmodernější vesmírné lodi AH 96 se čtyřčlenou posádkou. Loď přestala být v kontaktu s příjimací věží 30. 6. 2025. Největší expedice v dějinách lidstva zkoncovala někde ve vesmíru. Toho dne vědci zpozorovali nad Marsem černou díru, takže je pravděpodobné, že celá posádka do ní vlétla a zahynula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ DINO BLOG???

ANO JE SUPER 45.4% (951)
NO JE DOBRÝ, ALE CHCE TO JEŠTĚ PŘIDAT 16.8% (352)
dobrý 10.9% (229)
nic moc 12.3% (257)
Je to nejhorši blog pod sluncem :( 14.6% (307)

Komentáře

1 photos123 photos123 | Web | 16. dubna 2010 v 13:08 | Reagovat

Ahoj,právě jsem na blog dala novou kolekci fotek kteoru jsem fotila já a ráda bych znala tvůj názor!:)

2 HAAS HAAS | Web | 16. dubna 2010 v 13:47 | Reagovat

Super!

[1]:To nás nezajímá ty foťáku! My jsme kluci, tak se dívejte vždycky do profilů, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama