Prosím nekopírujte texty ani obrázky bez svolení autora

Paleontologická zahrada - Výprava pro Masiakasaura 2

13. února 2010 v 12:46 | Jiří Kryštof Jarmar |  Paleontologická zahrada
V minulém díle:
Tým paleontologů, kteří objevili stroj času,
putoval do svrchní Křídy na pravěký
Madagaskar. Hned na začátku výpravy
je přivítal obrovský krokodýl Majungasuchus.
Dále šli do hloubi lesa a uslyšeli řev.
Ten řev vydával dravec Majungasaurus.
Stál tam nad druhou mrtvolou. Jeff (hlavní postava)
chce mít Majungasaura v parku. Vylezl si proto na
mršinu a začal na Majungasaura křičet.

Výprava pro Masiakasaura část 2

Majungasaurus začal řvát a rozeběhl se za mnou a já utíkal přímo k teleportu. Už už jsem byl u teleportu, když v tom se k mršině přiblížilo mládě jiného Majungasaura. Dospělý Majungasaurus se obrátil a prohnal mládě lesem. Mládě mu uteklo a on se vrátil ke své nedojedené mršině. Plán selhal a znovu se mi to zkošet nechtělo. Vydali jsme se tedy dál do hloubi lesa. Najednou jsme slyšeli další šramotění a skřeky. Ozývalo se to ze všech stran. Nevěděli jsme co to je a bylo to strašně rychlé. Najednou se něco vyřítilo na Freda. Fred zakřičel a byl vyděšený. Nakonec to byl malý Rahonavis. Došlo mi, že to je dobrý vybírač parazitů a tak jsem ho chtěl chytit. Snažili jsme se chytat všemi možnými způsoby, ale prostě to nešlo. Zapnul jsem portál a běžel do parku. Vzal jsem tam 2 bedny a síťky se kterými se chytají ryby. Vrátil jsem se zpět na Madagaskar a začali jsme chytat ty malé křiklavé potvůrky. Fred chytil prvního Rahonavise a Nickovi se sám zamotal do sítě. Takhle jsme poté pokračovali dál a nachytali jsme celkem asi 15 kusů. Docela dobrý výsledek. Doposud jsem chytal zatím jenom motýli, ale pravěké létající Theropody, to teda ještě ne. Prošli jsme do parku a Marvin koukal co to neseme. Chtěl si malého Rahonavise pohladit, ale ten ho nepříjemně ždibnul do prstu. Umístili jsme je do prostorného a vysokého výběhu v madagaskarském porostu. Zase jsme prošli bránou na pravěký Africký ostrov jménem Madagaskar. Pokračovali jsme zase dál do vegetace a objevili jsme obrovské stopy. Samozřejmě první co mě nepadlo byl Majungasaurus. A měl jsem pravdu. Za stromy se před námi tyčil 12. metrový Theropod. Byla to samice s 2 vajíčky. Přiblížili jsme se blíž a samice zpozornila pasoucího se Rapetosaura. Rozběhla se k němu a my jsme si mohli vajíčka odnést do parku. V parku jsme je dali do líhně a vrátili se zase zpět. Zase ta na nás čekalo nesčetné množství vysokých ostrých rostlin a my se museli prosekávat skrz ně. Najednou jsme zahlédli blýskající se hladinu jezera. Vyrazili jsme k němu. Když jsme doběhli, tak uviděli nádhernou krajinu posetou pískem. U jezera bylo veliké množství dinosaurů. Napravo od nás se vyhřívali Majungasuchové, nalevo stádo Rapetosaurů klidně popíjelo vodu a naproti nám bylo to, pro jsme sem přišli. Masiakasaurus.
Skočil do vody a začal lovit ryby. Přiblížili jsme se a sledovali jak promáchaný Masiakasaurus vylézá z vody s úlovkem. Náhle se ale objevil 2. Masiakasaurus a chtěl ukrást křist tomu prvnímu. Oba dva začali nepříjemně křičet, natřásali peříčka a začali se zastrašovat. To byla příležitost pro nás. Zapl jsem portál a s Nickem jsme se přiblížili k Masiakasaurum.

Příště: Jak to dopadne??? Budou Masiakasuři v parku, nebo utečou jako Majungasaurus?? Přihodí se týmu na Madagaskaru něco neočekávaného??? To se dozvíte v příštím díle.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ DINO BLOG???

ANO JE SUPER 45.4% (950)
NO JE DOBRÝ, ALE CHCE TO JEŠTĚ PŘIDAT 16.8% (351)
dobrý 10.9% (229)
nic moc 12.2% (256)
Je to nejhorši blog pod sluncem :( 14.6% (306)

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 13. února 2010 v 13:30 | Reagovat

Já se už těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama